Vippark Çarkıfelek Bölümü 

Vippark çarkıfelek bölümü, ana menü üzerinden ulaşılabilen ve üyelerinin çeşitli ödüller kazanması amacıyla hazırlanmış bir sayfadır. Mega ve Vip olmak üzere iki farklı seçenek bulunur ve her birinde yer alan ödüller farklılık gösterir. Kullanıcılar çarkları inceleyerek kendilerine uygun olan birini seçip ellerinde bulunan kuponlarla çevrim yaparlar. Kuponlar etkinliklere katılım sağlayarak ya da platformun resmi sosyal medya hesaplarında aktif olarak takip ederek elde edilebilir.

Vippark Çarkıfelek Bölümü Nasıl Kullanılır?  

Vippark çarkıfelek bölümü oldukça basit bir mini oyun olsa da yeni üye olan kişiler nasıl erişim sağlayıp faydalanacaklarını bilmiyor olabilirler. Eğer siz de konu hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz aşağıda yer alan rehbere göz atarak gerekli adımları hızlıca gerçekleştirebilirsiniz:

  • Öncelikle ana menüde yer alan “Çarkıfelek” sekmesine giriş yapmalısınız. Burada karşınıza VIP ve Mega olmak üzere farklı ödüllerin bulunduğu iki çark çıkacaktır.
  • Tercih ettiğiniz ödül türüne göre bir tanesini seçim devam edebilirsiniz.
  • Son olarak çevir butonuna bastıktan bir süre sonra hangi ödülü kazandığınızı ekranın ortasında görünür.
  • Kazandığınız bonusu aktifleştirmek için öncelikle gerekli şartları yerine getirmeniz gerekir. Ardından hesabınıza tanımlama işlemi yapılır.

Elinizde bulunan kuponları isterseniz tek seferde dilerseniz de parça parça kullanabilirsiniz. Ancak çoğu ödüller bonuslardan oluştuğu için tek seferde kullanmaktansa tek tek kullanmanız sağlayacağınız fayda açısından daha verimli olacaktır.

Kazandığınız bonuslara kazançlı ve eğlenceli bir oyunda değerlendirmek isterseniz Vippark Sweet Bonanza oyunu inceleme yazımıza göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*